Tweaking.com - Windows Repair

Windows Onarım Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.1 MB
  • Version 1.9.18
  • Dil İngilizce
  • Firma Tweaking.com
Tweaking.com- Windows Repair programı bir Windows onarım aracıdır. Bu program kayıt hatalarını ve dosya izinlerinde bulunan hataları tek tek tarayarak onarır. Bunun yanıda İnternet Explorer, Windows Firewall ve Windows Update vb. yerlerde bulunan hataları

Bunun yanıda İnternet Explorer, Windows Firewall ve Windows Update vb. yerlerde bulunan hataları da onarır. Program kurulduktan sonra dosya hataları üzerinde herhangi bir işlem yapmadan önce disk denetimi yaparak kullanıcıya sorar.

Kullanıcı onay verirse program tarama işlemine başlamaktadır. Eğer herhangi bir hata ile karşılaşırsa bunu kullanıcıya bildirir. Bu programla Proxy ayarlarını yapabilirsiniz. Windows güncellemesi yapabilirsiniz. Sistem veya programda bulunan hataların onarımını yapabilirsiniz. Bunun yanında Windows Repair programı ile kullanmış olduğunuz Windows işletim sisteminin orjinal ayarlarına dönebilirsiniz. Program açık kaynak kodludur. Yani bu program sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Programın içerisinde izlenmesi gereken yollar anlatılmaktadır. Biraz İngilizce bilgisi olan kişiler kolay bir şekilde programı kurabilirler ve kullanabilirler.

 

Tweaking.com - Windows Repair indir